Girişim Savaşçısı Gaziantep'e Geliyor

Girişim Savaşçısı Gaziantep'e Geliyor! Sıkı bir girişimci olmak istiyorsan önce girişimcilik kaslarını geliştirmelisin. Vazgeçmemeyi, tutkuyu, hayallerinin peşinden gitmeyi, duygularını kontrol etmeyi sana öğretebiliriz. Girişim Savaşçısı Gaziantep kampına katıl ve 7 gün içerisinde gerçek potansiyelini dışarıya çıkart
PRICE
3.000,00  (KDV Dahil)

Başlangıç Tarihi

Eylül 1, 2016

Bitiş

Eylül 8, 2016

Girişim Savaşçısı Gaziantep’e Geliyor!

Sıkı bir girişimci olmak istiyorsan önce girişimcilik kaslarını geliştirmelisin. Vazgeçmemeyi, tutkuyu, hayallerinin peşinden gitmeyi, duygularını kontrol etmeyi sana öğretebiliriz. Girişim Savaşçısı Gaziantep kampına katıl ve 7 gün içerisinde gerçek potansiyelini dışarıya çıkart. 

10 Üst Düzey Mentor 
Türkiye’nin önde gelen isimleri senin başarın için burada ve bir arada.
20 Sıra Dışı Uygulama 
Davranışlarını ve becerilerini sıra dışı uygulamalar eşliğinde geliştir.
5 Başlıkta
65 Ders
Girişimcilikle ilgili davranışları kazan, kendini tanı ve güçlü başla.

 

Gaziantep’te İlk Kez Gerçekleştirilecek!

2013 yılında Türkiye’de özel olarak geliştirilen ve İstanbul’da 8 hafta boyunca haftasonları sunulan sıra dışı girişimcilik eğitimi Girişim Savaşçısı, özel bir program kapsamında Gaziantep Üniversitesi Target Teknoloji Transfer Ofisinde açılıyor.

Multi-disipliner Bir Girişimcilik Programı

Girişim Savaşçısı dünyadaki ender disiplinler arası girişimcilik programlarından birisi. Çok farklı alanlardan gelen üstün başarılı mentorlar seninle vizyonlarını paylaşıyorlar. Böylece girişimciliğe olan bakış açını hızla genişletebiliyorsun. Girişim Savaşçısının sana yaşatacağı deneyim ufkunu ve vizyonunu açacak.

Farkındalığını Artır, Tutkularını ve Güçlü Yönlerini Bul, Hayat Amacını Keşfet…

Programımız uygulamalar eşliğinde üstün başarıyı hedefleyen girişimci adaylarının kişisel farkındalığını artıran, kişisel potansiyellerini ortaya çıkartan özel bir yapıda. Bu sayede hayat amacına uygun bir proje geliştirebilir, buna uygun hedefleme yapabilir ve böylece kendi yolunda tutkuyla ilerleyebilirsin…

Ve Hiç Son Bulmayan Bir Destek…

Programı başarıyla tamamlayanlara özel birliğimize katılım fırsatı sunulur ve burada mentorların gözetiminde ticaret yaparlar. Burada işbirliği ve ortak çalışmalar sürekli devam eder.

Girişim Savaşçısı Topluluğunun benzersiz bir kültürü, değer sistemi, özel üniformaları, madalyaları, bröveleri ve hatta bir oda korosu vardır. Bu yapısı ile çok farklı ve sıra dışı bir formata sahiptir.

Sinerjik bir organizasyon içerisinde ekipçe çalışmaya ve girişimcilik dünyasında birlikte başarmaya hazırsan programımıza başvur.

www.girisimsavascisi.org

1 Eylül’de Başlıyoruz!

Girişim Savaşçısı Özel İhtisas Programı Gaziantep Etabı 1 Eylül 2016 Perşembe günü 10 mentor ve 23 kuruluşun tam desteğiyle Gaziantep Üniversitesi Target Teknoloji Transfer Ofisinde başlıyor. 1 hafta boyunca yatılı kamp şeklinde devam edecek programda katılımcılar girişimcilikle ilgili potansiyellerini geliştirecekler…

Detaylı Bilgi İçin: 
Gaziantep Üniversitesi
Target Teknoloji Transfer Ofisi
Tel: (0342) 360 0611
E-Posta: ozgealici@gantep.edu.tr

 

amblem Adiyaman_Universitesi_(ADYU)_Logosu
Kalite Belgemizeen
DESTEKÇİLERİMİZ
 

teknopark

Detay

Kontenjan 17 kişi ile sınırlıdır.

Bu Etkinliğe Katıl

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir