Fikri ve Sinai Mülkiyet Hakları Birimi

Teknolojik trend analizi, ve ileri patent araştırmaları, ticarileştirme boyutunda destek sağlanıp, teknoloji tahminleme çalışmaları ile mevcut teknolojilerin değerlemesi ile ilgili faaliyetlere katkı sağlamaktayız.

Broşürümüzü Görüntüleyin

Modül No:
Modül-4
Uzman Sayısı:
3

Uzmanlar

Dr. Alptekin Durmuşoğlu
Modül Danışmanı

Adres

Gaziantep Üniversitesi Teknopark   Haritada Görüntüle

Kategorlier


Teknolojik trend analizi, ve ileri patent araştırmaları, ticarileştirme boyutunda destek sağlanıp, teknoloji tahminleme çalışmaları ile mevcut teknolojilerin değerlemesi ile ilgili faaliyetlere katkı sağlamaktayız. Buluşlarınızı değerlendirip, tescil kapsamlarını tespit edebiliriz. Buluşlar için ön araştırmalar yapıp, patentlenebirliğini tespit etmekteyiz. Buluşlarınız patentlenebilir ise doğru koruma stratejileri belirlemekteyiz. Başvuru süreçleriniz sizin adınıza yapabilmekteyiz. Başvuruların yıllık harçlarını, belgelerini, uluslarası başvuru süreçlerini takip edebiliriz. Buluşlarınız için sizinle ticarileşme anlaşması yaparak, ticarileştirmenize destek olabiliriz .Lisanslayıcılar ile anlaşma ve müzakereler yapabiliriz. Lisanslama süreçlerini yönetip, lisans gelirlerinin dağıtımını yapabilmekteyiz.

Özetle;

  • FSMH başvurularını ve kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar
  • Patent trend analizleri, takip, izleme gibi hizmetleri sunmak
  • Yayın Takibi ve çıktılarını analiz etmek

Detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle bağlantıya geçin. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Bilgi Almak İstiyorum