Girişimcilik ve Şirketleşme Birimi

Üniversitelerin ve iş dünyasının çeşitli hibe destek programlarından yararlanması için bilgilendirme, projelendirme ve idari destek işlemleri vb. olarak tanımlanabilir. İş fikriniz için doğru sıçrama stratejisini belirleyebiliriz.

Bruşürümüzü Görüntüleyin

Modül No:
Modül-5

Uzmanlar

Samet Kürşat Başol
Modül Sorumlusu

Adres

Gaziantep Üniversitesi Teknopark   Haritada Görüntüle

Kategorlier

Üniversitelerin ve iş dünyasının çeşitli hibe destek programlarından yararlanması için bilgilendirme, projelendirme ve idari destek işlemleri vb. olarak tanımlanabilir. İş fikriniz için doğru sıçrama stratejisini belirleyebiliriz. Girişim fikriniz için destek programlarını tespit edebiliriz. Girişimcilik destek programlarına başvurularınıza yardımcı olabiliriz. İş fikrinizi yatırımcıya sunmaya hazır hale getirip, Girişim Hızlandırma Programına alabiliriz. Sizin bir girişimci olarak eksikliklerinizi eğitimler ile tamamlayabiliriz. Girişimlerinizi sektör şartlarına uyumlu hale getirecek mentörlerimizle eşleştirebiliriz. Girişim fikrinize, ortaklar veya yatırımcılarla buluşturduğumuz etkinliklerde yer verebiliriz.

  • Girişimcilik programlarının hazırlayıp,duyurmaktayız.
  • Program başvurularının hakemlik süreçlerini belirlenmekteyiz ve raporlanmaktayız
  • Girişimciliğe yönelik programlara kayıt ve sözleşme süreçlerini yürütmek
  • Ulusal Girişimcilik çağrılarını takip etmek ve duyurmaktayız.
  • Girişimcilik çağrılarına başvuru hazırlamaya yönelik eğitim ve günlük etkinliklerin düzenlemekteyiz.

Detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle bağlantıya geçin. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Bilgi Almak İstiyorum