TargeT Nedir?

Gaziantep Üniversitesi ve Gaziantep ilinde bir inovasyon ekosistemi oluşturmak, proje geliştirme faaliyetlerini desteklemek, aktif Akademi-Endüstri-Bilim üçgeni entegrasyonunu sağlamak, Fikri-Sinai Mülkiyet Haklarının yönetimi ve çok sektörlü girişimcilik faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuş hızlı ve özel sektör esnekliğinde çalışan bir yapıdır.

Merkezi Neresidir?

Merkezi Gaziantep Teknopark’ta yer almakla birlikte, kampüs içerisinde idari binada(Önceki Rektörlük Binası), Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulunda ve Adıyaman Üniversitesi’nde irtibat ofisleri bulunmaktadır.

TargeT ile nasıl irtibata geçebilirim?

Target ile irtibata geçmek için 0.342 360 0611 nolu telefondan görüşme talebinizi bırakabilir, target@gantep.edu.tr adresine mail gönderebilir, site içerisindeki formlara aracılığıyla ileti gönderebilir veya ofislerimizi ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

TargeT'in nasıl bir kurumsal yapıya sahiptir?

TargeT’in kurumsal yapısı Gaziantep Teknopark’ın %100 iştiraki olan anonim şirket yapısındadır. Gaziantep Üniversitesi senatosu TargeT’i Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar politika/yönergesi ile üniversitenin Teknoloji Transfer Ofisi olarak tanımıştır.