SEO – Arama Motoru Optimizasyonu Eğitimi

Gaziantep'in ilk SEO Eğitimi.. SEO yani arama motoru optimizasyonu, web sitenize ziyaretçi çekmenin en önemli kaynaklarından biri olmuştur. SEO eğitiminin amacı ise arama motorlarından en etkili şekilde sonuca ulaşmanıza sağlamaktadır. Şayet SEO konusuna hakim olabilirseniz gireceğiniz sektörde üst sıralara yerleşebilir ve daha çok insana ulaşabilirsiniz. İnternette rakiplerinizin önüne geçebilmek için bu çalışmaları yapmak şarttır. SEO konusunda yapmanız ve yapmamanız gereken şeyleri öğrenerek doğru adımlar atabilirsiniz. Bu eğitimde aynı zamanda Dijital Pazarlama’nın SEO’ya katkılarını ve Sunucu Optimizasyonunun SEO’ya katkılarını da öğreneceksiniz.

ProJein – YENiLiKÇiLiK VE GiRiŞiMCiLiK SERTiFiKA PROGRAMI

ProJein – Girişimcilik ve Yenilikçilik Sertifika Programı Gaziantep Üniversitesi’nde girişimcilik ve yenilikçilik algısının yerleşmesi, başarı potansiyeli taşıyan iş fikirlerinin erken aşamada hayata geçirilmesi ve ekosistemin güçlendirilmesi fikri üzerine kurgulanmıştır. Program başlangıç aşamasındaki proje sahibi, öğrenci, düşünür ve öğretim elemanlarına eğitim boyutunda yardımcı olarak; yenilikçi eğitsel programlar, güçlü akademik ve sektörel deneyim sahibi eğitmenlerin katkılarıyla girişimci, iç-girişimci ve yenilikçi yetenekleri tetikleyerek, yeni araçlar ve öğretim teknikleri geliştirilecektir.

Akademisyenlere Yönelik “1 Saatte Fikri Haklara Giriş Semineri”

Patent Başvurusu Nasıl Yapılır? sorusuna cevap almak isteyen akademisyenlerimizi "1 Saatte Fikri Haklara Giriş Semineri"mize davet ediyoruz..

Girişim Savaşçısı Gaziantep’e Geliyor

Girişim Savaşçısı Gaziantep'e Geliyor! Sıkı bir girişimci olmak istiyorsan önce girişimcilik kaslarını geliştirmelisin. Vazgeçmemeyi, tutkuyu, hayallerinin peşinden gitmeyi, duygularını kontrol etmeyi sana öğretebiliriz. Girişim Savaşçısı Gaziantep kampına katıl ve 7 gün içerisinde gerçek potansiyelini dışarıya çıkart

BIGG İş Planı Eğitimi

İş Planını ilk kez Türkiye'ye uyarlayan ve 4 farklı Uygulayıcı Kuruluşa danışmanlık desteği veren Girişim Merkezi ile TİM - TEB Girişim Evleri'nde iş fikrinizi nasıl İş Planına dönüştürebileceğinizi keşfedin.

TÜBİTAK BİGG

Yenilikçi ve teknolojik iş fikirleri 150.000 TL hibe alma şansı yakalıyor. Sizde TÜBİTAK BİGG programı hakkında bilgi almak ve hibe programına başvuru yapmak için tanıtım toplantımıza katılabilirsiniz.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları

EticaretSEM ve TEB işbirliğinde organize edilen konferanslar zinciri TURKCELL ana sponsorluğunda devam ediyor. 12 Mayıs 2016 Perşembe günü Gaziantep Teymur Continental Hotel'de icra edilecek. Gaizantep Üniversitesi, Teknopark ve Target Teknoloji Transfer Ofisinin de il paydaşı olduğu etkinlik "ARGETİ Proje Pazarına" da ev sahipliği yapacak.

İş Planı Hazırlama ve Finansman Eğitimi

İş Planı; girişimcinin özelliklerini ve hedeflerini, işletme yapısı ve ortaklarını, ulaşmak istediği müşteri kitlesi ve piyasaların özelliklerini, hedef müşteriye ulaşmak için uygulayacağı satış ve pazarlama çalışmalarını, teknolojik doğrulama çalışmalarını, üretmeyi planladığı yeni ürün/hizmetleri, üretim süreçlerini, işletmenin tahmini üretim ve satış planlarını, işletmenin finansal hareketlerini, karşı karşıya olduğu risk ve fırsatları gösteren bir dokümandır. İş planı her girişimcinin sahip olması gereken, girişimciye iş kurma ve işletme sürecinde yol gösteren bir rehber niteliğindedir.

Bu Fikir Satar!

Çeşitli alanlarda özel buluş hikayelerinin anlatılacağı etkinliğimize, buluşlar hakkında bilgi almak isteyen tüm akademisyen, girişimci ve öğrencilerimizin değerli katılımlarını bekliyoruz.

BTAP- BIREYSEL TECRÜBE AKTARIMI PROJESI: MENTÖRLÜK EĞİTİMİ

BTAP- Bireysel Tecrübe Aktarım Platformunun amacı KOBİ’lerin ihtiyaç duydukları alanlardaki nitelikli mentörlerin tecrübelerini KOBİ’lere en yalın/etkin şekilde aktarabilmeleri için yetkinlik kazandıracak eğitimler vermektedir. Bununla birlikte bölgedeki KOBİ’lerin yenilik ve girişimcilik alanlarındaki kapasitelerinin artırılması, TÜBİTAK mentör havuzunun geliştirilmesi ve bölgedeki mentörlerin nitelik (yetkinlik aktarabilme) ve niceliklerinin artırılması amaçlanmaktadır.

Kobi İşletmelerini Ulusalarasılaştırma

Ar-Ge merkezleri ve KOBİ’leri uluslararası pazarla tanıştırmak, bu şirketlerin kendi pazarlarında uzun süre sürdürülebilirliklerini sağlamak ve bu şirketlerin olası partnerlik, finansal alternatifler ve teknoloji konusunda yabancı ülkelerden gelen istekleri cevaplayabilme yetisini kazandırmaktır.

KOSGEB-Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak, girişimci adaylarının kendi fikirlerine yönelik iş planlarını hazırlayabilecekleri bilgi ve deneyimi kazandırmak amaçlanmıştır. Bu eğitim 9 günlük yoğunlaştırılmış program şeklinde sunulacaktır.

Üretim Yönetimi Eğitimi

Bu eğitim 2 günlük yoğunlaştırılmış program şeklinde yapılacaktır ve katılımcılara bu eğitimin sonunda katma değer yaratan faaliyetlerde temel etken olan yalın üretim prensipleriyle düşünme ve uygulama tekniğinin aktarımının sağlanması amaçlanmıştır.

Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi Eğitimi

Bu eğitim 2 günlük yoğunlaştırılmış program şeklinde yapılacaktır. Eğitimin amacı, katılımcıları inovasyonun tüm bileşenleri ile buluşturarak, sektörel, organizasyonel, ürün, firma, müşteri ve fikri mülkiyet hakları alanlarında inovasyon yaklaşımı ile tanıştırmaktır.

Stratejik Yönetim Sertifika Programı

Stratejik yönetim uzun dönemli hedeflere odaklanarak işletmenin sürdürülebilir gelişme ve yaşam, sürdürülebilir rekabet üstünlüğü ve sürdürülebilir karlılık sonuçlarını elde etmesini sağlamaktır. Bu sonuçları sağlamak içinse faaliyetler ve elde edilmesi istenen sonuçların neler olduğunun belirlenmesi, sürdürülebilir gelişme ve yaşam için risk faktörleri ve önlemleri, sürdürülebilir rekabet üstünlüğü ve karlılığı sağlayacak olan iş ve faaliyetlere odaklanmak gerektiği unutulmamalıdır.

Marka Yönetimi Eğitimi

u eğitim 2 günlük yoğunlaştırılmış program şeklinde yapılacaktır. Marka yaratmanın ve marka yönetmenin temel ilkeleri katılımcılara aktarılacaktır. Bu eğitim ile katılımcılara stratejik Pazar araştırması ve güçlü bir marka yaratmanın adımlarının aktarılması amaçlanmıştır.

Argeti Uluslararası Yatırım Fikirleri Proje Pazarı

  ARGETİ 2016 Proje Pazarı, her kıymetli fikir ve projenin hayata geçirilmesi ve değerlendirilmesi ve Üniversite-Sanayi İşbirliği kültürünün yaygınlaştırılması amacı ile AR-GE projesi yapmak isteyen sanayi kuruluşlarının temsilcileri, üniversiteler, AR-GE kuruluşları ve teknopark çalışanları ile araştırmacıları bir araya getirerek aralarındaki iletişimi artırmak, AR-GE destek programlarına başvurulmasına destek olmak, sanayi ihtiyaçları ile buluşmaya katkı sağlayacak ortak […]

Proje Hazırlama ve Proje Yönetimi Eğitimi

Bu eğitim 1 günlük yoğunlaştırılmış program şeklinde yapılacaktır ve katılımcılar bu eğitimin sonunda TÜBİTAK ve Avrupa Birliği tarafından duyurulan projeleri hatasız bir şekilde taslak haline getirebilmeyi öğreneceklerdir.

Kobiler İçin Pazarlama Eğitimi

Bu eğitimin amacı katılımcılara pazarlamanın temel kavramları, stratejileri ve işleyişi ile ilgili bilgiler vererek farklı pazarlama sorunlarına farklı çözüm yolları geliştirmelerini sağlamak, tüketicilerinin davranışlarını anlamalarını sağlayarak nasıl daha efektif pazarlama yapabileceklerinin yöntemlerini göstermektedir.